Partnerzy

 

Zapraszmy do zapoznania z profilami firmy szkoleniowych, które na codzień współpracuję z naszym portalem, prezentując na jej łamach swoje oferty szkoleniowe.

WiP Controlling Sp. z o.o.  Zintegrowane systemy informacji zarządczej. Nasze atuty: W naszej pracy łączymy pasję poznawania najnowocześniejszych rozwiązań rachunkowości zarządczej i controllingu z ich skuteczną integracją z systemami informatycznymi.

4TG to firma szkoleniowo-doradcza, specjalizująca się w warsztatowym szkoleniu kadr oraz budowie i wdrożeniach nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla potrzeb zarządzania. Jesteśmy liderem w zaawansowanych zastosowaniach arkusza kalkulacyjnego, opartych na METODYCE 4TG - użytkowania i budowy modeli.

Firma powstała na bazie dwudziestoletnich doświadczeń w projektowaniu i wdrażaniu systemów, pracy naukowej oraz dydaktycznej.

Naszą pracę doceniło wiele firm, dla których 4TG odkrywa nowe, innowacyjne możliwości i rozwiązania. Sukces 4TG w branży szkoleniowo-doradczej od lat przekłada się na indywidualne osiągnięcia jej klientów.

Zespół 4TG

Firma Szkoleniowo -Konsultacyjna - Hancock Training działa na rynku szkoleniowym od 1995 roku prowadząc doradztwo oraz szkolenia otwarte i zamknięte dla firm i osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Nie zatrudniamy "teoretyków - akademików" bo uważamy, że uczestnicy naszych szkoleń skorzystają więcej dzięki biznesowym praktykom. Każdy z naszych trenerów zdobywał doświadczenie pracując w dużych korporacjach polskich i zagranicznych, a teraz dzieli się zdobytą tam wiedzą.

Łączymy doświadczenie praktyków z teorią zarządzania i psychologii.

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych.

Russell Bedford doradza klientom w ponad 90 krajach na całym świecie. Grupa posiada ponad 230 biur i zatrudnia ok. 6.000 profesjonalnych doradców.